Перший день табірного збору для першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ розпочався з урочистого шикування на плацу. Від імені ректора університету Дмитра Швеця юнаків і дівчат зі вступом до вишу та проходженням табірного збору привітав начальник табірного збору, проректор Анатолій Клочко. Він також зачитав привітання з Днем знань від Колегії МВС України, Голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера, Голови Наглядової ради університету Ірини Єфремової.

Звертаючись до молоді, проректор наголосив, що в університеті створено всі необхідні умови для того, щоб навчатися, отримувати нові знання, опановувати навички майбутньої професії. Він також зазначив, що табірний збір допомагає першокурсникам адаптуватися до нових умов навчання та проживання, до правил внутрішнього розпорядку, до нового колективу: «Ми допоможемо гідно подолати всі випробування, необхідно лише бути організованими, дисциплінованими та відповідально ставитися до виконання поставлених завдань».

Після завершення урочистих зборів для першокурсників розпочалися заняття за розкладом.