9–11 жовтня у м. Рига (Латвія) відбулася Першість світу по самбо серед юніорів. У складі збірної команди України, яку представляли 35 спортсменів, був і курсант 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Харківського національного університету внутрішніх справ Владислав Руднєв. У своїй ваговій категорії до 74 кг Владислав посів ІІІ місце, завоювавши бронзу.

Слід зазначити, що збірна команда України здобула на Чемпіонаті світу 11 медалей, з яких три золотих, три срібних і шість бронзових, і зайняла загальнокомандне ІІ місце.

За словами Владислава Руднєва, брати участь у змаганнях такого рівня  – це дуже престижно і відповідально, тим більше – одержати перемогу. І  переконаний, що такий результат – це не тільки його заслуга, а також кафедри спеціальної фізичної підготовки, ректора університету Сергія Гусарова, який багато уваги приділяє розвитку спорту і створює для цього всі умови.