Курсанти третього курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ разом зі старшими викладачами кафедри іноземних мов факультету № 1 Ларисою Сазановою та Анатолієм Коршенко взяли участь у вебінарі «Захист прав поліцейських, які виконують службові обв’язки (фінський підхід)». Захід був організований відділом міжнародного співробітництва ХНУВС за підтримки Консультативної Місії Європейського Союзу.

Спікер вебінару – старший радник з питань загальної правоохоронної діяльності Регіонального представництва КМЄС у м. Харків Туомо Корхонен розповів про поліцію Фінляндії, підготовку кадрів, особливості діяльності, права та службові обов’язки поліцейських.

Було відзначено, що високий рівень довіри населення до поліції Фінляндії є основним критерієм її ефективності та проведено порівняння з поліцейськими силами інших країн. Курсанти ставили онлайн-запитання стосовно застосування поліцією зброї, заходів силового впливу при виконанні службових обов’язків та матеріального забезпечення фінських поліцейських.

Участь у таких вебінарах надає курсантам можливість підвищити рівень знань англійської мови та отримати нову корисну інформацію стосовно обраної професії.