Старший викладач кафедри соціології та психології факультету № 6 Надія Чепелєва пройшла навчання за курсом «Академічна доброчесність». Курс проводився за підтримки «Проекту сприяння академічної доброчесності в Україні» (SAIUP), призначеного як для досвідчених науковців, так і для молодих вчених. Мета курсу – ознайомлення слухачів з особливостями захисту інтелектуальної власності у світі та в Україні зокрема, врахування авторських прав при проведенні наукових досліджень та оформлення їх результатів у формі наукових статей, проєктів, методичних і навчальних матеріалів. У курсі висвітлювалися питання використання інноваційних технологій (у тому числі інформаційно-комунікаційних) та ресурсів наукових міжнародних платформ (зокрема Web of Science та Scopus) при організації освітньо-наукового процесу.