Харківський національний університет внутрішніх справ з робочим візитом відвідав головний спеціаліст відділу організації освітньої та наукової діяльності управління професійної освіти та науки Департаменту персоналу МВС України С. Ф. Константінов.

В ході роботи проведено зустрічі з керівним, науково-педагогічним та науковим складом навчального закладу, курсантами та студентами. Особливу увагу приділено вивченню думки курсантів ІІ–ІV курсів, наукового та науково-педагогічного складу університету щодо якості надання освітніх послуг, морально-психологічного клімату, умов проживання, відносин керівного складу зі здобувачами вищої освіти тощо. Також керівництвом університету презентовано навчально-методичну базу, технічне оснащення навчального процесу, аудиторний фонд, навчально-тренувальні полігони вишу.