З початком нового навчального року Юридична клініка Харківського національного університету внутрішніх справ відновила свою роботу. Встановлено графік проведення прийомів громадян та черговість участі в них кураторів. Третього вересня поточного року фахівці Юридичної клініки провели виїзний прийом для жителів Харкова. Кожного року до роботи в Юридичній клініці долучаються нові студенти й курсанти, щоб набути досвіду застосування отриманих знань на практиці. Так цього року студент 2 курсу факультету № 6 Олександр Жадан уперше випробував свої сили у якості консультанта Юридичної клініки. Куратори доцент кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Кристина Кисильова та доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності цього ж факультету Дар'я Коробцова здійснили необхідну методичну підтримку та надали рекомендації Олександру та іншим  консультантам щодо підготовки відповідей на запитання відвідувачів. Письмові консультації будуть надані кураторам для рецензування, а згодом – передані громадянам для ознайомлення.