З нагоди професійного свята – Дня юриста Харківська обласна державна адміністрація та Харківська обласна рада відзначили внесок представників Харківського національного університету внутрішніх справ у розбудову правової держави, захист конституційних прав і свобод громадян, зміцнення законності та правопорядку. Під час засідання ректорату нагороди вручив ректор університету генерал-полковник міліції Сергій Гусаров.

Почесну грамоту Харківської обласної державної адміністрації  отримав начальник факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства полковник міліції Олександр Музичук, Подяками нагороджені: начальник навчально-методичного центру полковник міліції Ігор Магдаліна, учений секретар секретаріату Вченої ради підполковник міліції Леонід Могілевський, начальник кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства полковник міліції Руслан Степанюк.

Почесними грамотами Харківської обласної ради відзначено старшого викладача кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства майора міліції Сергія Захарченка та начальника курсу по підготовці вперше прийнятих на службу в ОВС на посади молодшого начальницького складу Центру післядипломної освіти підполковника міліції Ігоря Твердохліба.

Сергій Гусаров також поздоровив спортсменів університету  – учасників змагань різного рівня, які здобули перемоги у різних видах спорту.