В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали навчання слухачі спеціалізації працівників підрозділів превентивної  діяльності Національної поліції України з розслідування окремих категорій кримінальних проступків у формі дізнання поліції та довгострокового підвищення кваліфікації за напрямом «Патрульна поліція». Протягом 12 навчальних днів 50 співробітників пройдуть відповідну програму спеціалізації та підвищення кваліфікації.

Зі слухачами зустрівся проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник, який зазначив, що в університеті є всі умови для якісного навчання та закликав слухачів дотримуватися службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку.