Працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи та головою громадської організації «Об’єднання ветеранів ОВС ХНУВС» Сергієм Кацалапом було організовано зустріч особового складу табірного збору з ветеранами органів внутрішніх справ. У заході взяли участь Володимир Карякін – голова Харківської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України», полковник міліції у відставці, ветеран ОВС, в минулому заступник начальника УМВС України в Харківській області; Сергій Кацалап – голова громадської організації «Об’єднання ветеранів ОВС ХНУВС», підполковник міліції у відставці, ветеран ОВС, в минулому заступник начальника інституту слідства та дізнання ХНУВС (зараз – факультет № 1); В’ячеслав Картавих  – президент благодійного фонду по попередженню наркоманії та насилля, поет, письменник, полковник міліції у відставці, ветеран ОВС, в минулому начальник Московського районного відділу міліції УМВС України в Харківській області; Володимир Євтушенко – відповідальний секретар голови Харківської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України», полковник міліції у відставці, ветеран ОВС, в минулому начальник управління внутрішньої безпеки УМВС України в Дніпропетровській області; Вадим Купін – заступник голови Громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» м. Харкова; Микола Городиський – полковник міліції у відставці, ветеран ОВС, в минулому заступник начальника факультету № 1 ХНУВС; Віктор Слиш – помічник ректора з національно-патріотичного виховання молоді.

Зустріч з ветеранами відбувалася у двох залах одночасно, щоб дотриматися карантинних вимог. Захід відкрив начальник табірного збору, проректор Анатолій Клочко. Ветерани у своїх виступах розповідали про службовий шлях, пригадували цікаві історії з професійної діяльності, давали настанови курсантам щодо майбутньої професії – бути вірними Присязі, відданими службі й дотримуватися закону.

Наприкінці заходу В’ячеслав Картавих подарував курсантам свої книги, а Микола Городиський, зазначивши, що працівник поліції завжди може знайти час для реалізації своїх творчих здібностей, виконав вокальні композиції.

Курсанти подякували ветеранам за цікаву й змістовну зустріч.