Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько відвідала вебінар «Відрядження: оформлюйте по-новому», організований Цифровим видавництвом MCFR та отримала відповідний сертифікат.

Спікери вебінару Ольга Догадіна – провідний експерт тематичного напряму MCFR «Кадри» – розкрила питання: як скласти наказ про відрядження за новими вимогами; кого не можна направляти у відрядження, а кого можна лише за згодою; чи можна виплатити добові після того, як працівник повернувся з відрядження; які гарантії маєте забезпечити для працівників, які відбувають у відрядження або повертаються додому у вихідний чи святковий день.

Вебінар надав багато корисного матеріалу, який буде використаний під час викладання навчальної дисципліни «Трудове право».