Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Дуравкіна пройшла вебінар «Відбір видань до Web of Science Core Collection: критерії якості, процедура оцінювання» з метою ефективного використання ресурсів платформи у своїй науковій та інноваційній діяльності.

Організатором вебінару виступила компанія Clarivate Analytics. Лектор – Ірина Тихонкова, експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії. На вебінарі обговорювалися такі питання: функції журналу. Роль, права та обов’язки авторів, рецензентів, членів редколегії; як знаходити рецензентів і хто має бути в редколегії; технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: вебсайт, ISSN, doi; як визначити скільки цитувань має видання, якщо воно не індексується у Web of Science Core Collection; на які видання слід рівнятися та що можна запозичити для розвитку свого видання; процедура подання видання до Web of Science Core Collection та критерії, за якими здійснюється відбір тощо.

Сумська філія ХНУВС