У Харківському національному університеті внутрішніх справ за цільовим замовленням Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на кафедрі загальноправових дисциплін ХНУВС у поточному році розпочато виконання науково-дослідної роботи «Адміністративно-правові засади діяльності системи органів юстиції України». Науковий керівник науково-дослідної роботи – доктор юридичних наук, професор Зозуля І. В., відповідальний виконавець – докторант університету кандидат юридичних наук Предместніков О. Г.. Науково-дослідна робота пройшла державну реєстрацію в УкрІНТЕІ за номером 0115U004740.

Також цього року у жовтні на кафедрі загальноправових дисциплін університету за цільовим замовленням Головного управління Державної фіскальної служби розпочато виконання ще однієї науково-дослідної роботи – «Адміністративно-правові засади організації та діяльності Державної фіскальної служби України». Науковий керівник науково-дослідної роботи – доктор юридичних наук, професор Зозуля І.В., відповідальний виконавець – аспірант університету Шулатова І. С.. Науково-дослідна робота пройшла державну реєстрацію в УкрІНТЕІ за номером 0115U004739.