"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочав роботу п’ятиденний тренінг «Психологічний супровід (психологічна реабілітація) в екстремальних ситуаціях». Він проходить у рамках реалізації спільного проєкту Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та МВС України «Удосконалення тренінгових спроможностей Міністерства внутрішніх справ України з психологічного супроводу в екстремальних ситуаціях» та на виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку органів системи Міністерства внутрішніх справ України на період до 2020 року.

У заході беруть участь представники Департаменту персоналу МВС України, Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, відомчих вишів – Донецького юридичного інституту МВС, Одеського державного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ, Центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору МВС України по Харківській області. Тренерами виступають експерти Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Відкрив захід ректор університету доктор юридичних наук, доцент, полковник поліції Дмитро Швець. Він зазначив: «Необхідно йти в ногу з часом, використовувати сучасні технології та нові актуальні знання для формування здорового суспільства, ефективного подолання наслідків стресів і травмуючих подій. Турбота про здоров`я населення – це державний пріоритет. Для правоохоронних органів фізичне, психічне й психологічне здоров`я працівників – понад усе. Від цього залежить ефективність нашої діяльності, тому актуальність і важливість проведення тренінгу важко переоцінити».

Начальник відділу психологічного забезпечення Департаменту персоналу МВС України Ніна Лигун підкреслила: «Психологiчне забезпечення – це комплекс організаційних, методичних, просвітницьких, психопрофілактичних, практичних, психологічних заходів, спрямованих на запобігання впливу ризиконебезпечних чинників професійної діяльності, збереження фізичного та психічного здоров'я, підвищення психологічної стійкості, надійності та готовності». Представниця МВС України навела результати діяльності ЦОВВ, зосередила увагу на позитивних здобутках проведення психологічного супроводу осіб, які перебували в екстремальних ситуаціях.

Отримані під час навчання знання стануть корисними у подальшій діяльності та удосконалять професійний рівень кожного учасника тренінгу.

 «Це перший з трьох запланованих тренінгів, – зазначив національний менеджер проєктів Координатора проєктів ОБСЄ в Україні Сергій Гриненко. – Наступні тренінги будуть проводитися у Дніпрі та Києві». Він подякував колективу університету, ректору за підтримку цього та багатьох інших проєктів, за активну позицію та допомогу. Сергій Гриненко представив присутнім команду тренерів, які працювали над розробкою цієї програми і будуть ділитися власним досвідом з присутніми. Багато хто з тренерів має практичний досвід роботи у зоні проведення операції об’єднаних сил. «Велику кількість корисної і цікавої інформації ви можете забрати з собою і впроваджувати у повсякденну діяльність», – зазначив Сергій Гриненко.

ВЗГ ХНУВС