"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

До 75 річниці створення ООН у світі відбувається масштабний захід  «UN75 dialogue».

1 січня 2020 року стартувала ініціатива «ООН75» – наймасштабніша дискусія з питання ролі міжнародного співробітництва в побудові кращого майбутнього для всіх. У рамках цієї ініціативи протягом 2020 року Організація Об'єднаних Націй буде проводити діалоги в різних країнах світу. (Джерело: https://www.un.org/ru/un75/news-events)

У рамках ініціативи #UN75 24 вересня о 15.00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться онлайн-діалог щодо майбутнє правоохоронної діяльності й міжнародного співробітництва в цій сфері. У дискусії візьмуть участь представники агенцій ООН в Україні.

Запрошуємо здобувачів вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ приєднатися до дискусії та висловити свою думку з питань:

– якого майбутнього ми прагнемо? 

– якою бачимо діяльність правоохоронних органів через 10–15 років?

– які найбільші виклики існують у сфері міжнародної співпраці правоохоронних органів, забезпеченні дотримання прав людини в майбутньому? 

За більш детальною інформацією звертатися до відділу міжнародного співробітництваа ХНУВС (email: icd@univd.edu.uavms.univd@gmail.com).