Курсанти університету увійшли до складу переможців XІV Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, який проводить Рада ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківського регіону.

За результатами висновків конкурсної комісії в номінації «Соціально-гуманітарний напрямок» робота курсанта 3 курсу факультету № 2 Владислава Степаненко «Правове регулювання протидії кібербулінгу в Україні» зайняла І місце. Науковий керівник – т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак.

Робота курсантки 3 курсу факультету № 3 Аліни Варяниці «Особливості ціннісної сфери особистості на різних етапах фахового становлення» зайняла ІІІ місце. Науковий керівник – старший викладач кафедри педагогіки та психології факультету № 3 кандидат психологічних наук Олена Макарова.

Результати конкурсу можна переглянути за посиланням: http://rada.univer.kharkov.ua/news/119