З нагоди відзначення  Європейського дня мов старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 кандидатка педагогічних наук Інна Голопич за участі  дільничної сектора превенції Покровського ВП ГУНП в Донецькій області лейтенантки поліції Єлизавети Руденко провела бінарне заняття з курсантами факультету № 4 групи 103 з української мови професійного спрямування за темою «Особливості офіційно-ділового мовлення правоохоронців».

Викладачка нагадала, що  поліцейські є безпосередніми представниками державної влади, які постійно знаходяться в центрі уваги, здійснюють інформаційний зв’язок з суспільством. Їх постійно оцінюють за багатьма критеріями – від морально-етичних норм поведінки до мовної компетенції, і будь-які порушення цих норм одразу отримують негативну публічну реакцію. Суспільство вимагає від поліцейських освіченості, моральності, професійності та володіння мовною культурою. Лейтенанткою поліції було зазначено, що наслідком нехтування мовними вимогами є втрата іміджу та рівня довіри населення до працівників правоохоронних органів. Виховання мовної культури поліцейських - це завдання загальнодержавного рівня.