Відбулося чергове засідання наукового гуртка «Оперативник» кафедри оперативно-розшукової діяльності навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Харківського національного університету внутрішніх справ. До складу гуртка входять одинадцять курсантів, керівник гуртка – викладач кафедри ОРД, кандидат юридичних наук, капітан міліції Павло Мітрухов.

Участь у заході взяли заступник начальника з навчально-методичної роботи  навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції, кандидат юридичних наук підполковник міліції Володимир Стреляний, куратор Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених, провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи, кандидат юридичних наук капітан міліції Володимир Чумак.

Відкрив засідання наукового гуртка Володимир Стреляний, який зазначив, що метою діяльності наукових гуртків в університеті є забезпечення якісної підготовки фахівців вищої кваліфікації, формування у них первинних систематизованих навичок науково-дослідної роботи та вмінь застосовувати в практичній діяльності досягнення науки і науково-технічного прогресу. Володимир Чумак акцентував увагу на окремих питаннях організації наукової діяльності курсантів і студентів в університеті.

Під час засідання було заслухано доповіді членів наукового гуртка, проаналізовано закон України «Про оперативно-розшукову діяльність», а також обрано представників наукового гуртка до складу Координаційної ради Наукового товариства.