Студенти університету разом із викладачем – доцентом кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Дар’єю Тихоновою відвідали музей університету, ознайомившись з експозицією, присвяченою видатним юристам Харківщини. Фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи Андрій Прохоров розповів історичні нариси присвячені тим, хто закладав основи і традиції сучасної юридичної слави Харкова і став справжніми зірками юридичного небосхилу Харкова кінця ХІХ – початку ХХ століття. Серед таких – Всеволод Данєвський, Леонід Владимиров, Микола Куплеваський, Леонід Таубер. Особлива постать – Олександр Кисельов, за ініціативи якого у Харкові у 1910 році (уперше в Російській імперії!) було розпочато викладання криміналістики. Під час лекції згадувалися також імена й інших непересічних особистостей, відомих юристів, пов’язаних із Харковом – Сергія Зарудного, Дмитра Каченовського, Анатолія Коні, Августа Левенстіма. Лекція була надзвичайно цікавою і пізнавальною.