У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся вебінар від Регіонального представництва Консультативної Місії Європейського Союзу в м. Харкові на тему «Психологічні аспекти в роботі поліції» в онлайн-форматі, який був організований відділом міжнародного співробітництва університету. Вебінар проходив англійською мовою з послідовним перекладом на українську.

Спікером заходу виступила радник/тренер з кримінальних розслідувань Регіонального представництва КМЄС у Харкові Кріста Гранрот. Вона розповіла про психологічні аспекти взаємодії поліції з громадськістю, ознайомила з техніками ведення допиту, психологією свідка, правилами проведення бесід з постраждалими внаслідок критичного інциденту, а також детально висвітлила особливості роботи поліції в умовах пандемії COVID-19. Науково-педагогічні та наукові працівники ХНУВС, здобувачі вищої освіти, представники КЛК ХНУВС та Сумської філії, які взяли участь у вебінарі, ставили спікеру багато запитань та отримали на них змістові відповіді.