В Одесі пройшов чемпіонат ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики (кросу) серед збірних команд закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України. Команда Харківського національного університету внутрішніх справ за результатами змагань посіла ІІ загальнокомандне місце.

Члени збірної команди ХНУВС не залишилися без нагород і в особистому заліку:

• I місце на дистанції 1000 м посів курсант 2 курсу факультету № 1 Вадим Дорохов;
  • II місце на дистанції 3000 м зайняв курсант 2 курсу факультету № 2 Артем Копцев;
  • III місце на дистанції 5000 м зайняв курсант 2 курсу факультету № 3 Дмитро Медведєв.

Збірну команду університету з легкої атлетики готували викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2: старший викладач майор поліції Олександр Соколов, старший викладач майор поліції Михайло Калюжний, викладач старший лейтенант поліції Владислав Бурхайло.