Перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник провів інструктаж щодо готовності Харківського національного університету внутрішніх справ до участі у заходах по забезпеченню публічної безпеки та правопорядку під час проведення виборів 25 жовтня 2020 року.

Напередодні на базі університету у дистанційній формі були проведені тактико-спеціальні навчання «Забезпечення публічної безпеки і порядку під час місцевих виборів в Україні – 2020». Розроблено та роздано особовому складу вишу, який буде залучатися до служби, «Пам’ятку щодо дій працівників поліції під час виборчого процесу в Україні». Понад тисячі осіб постійного та перемінного складу вишу будуть залучені до несення служби напередодні та під час виборів у складі обласних гарнізонів поліції.