Курсантка 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Расторгуєва взяла участь у серії тренінгів «Демократія та побудова миру. Можливості для України». Захід організований European Expert Association.

Тренінги були присвячені методам вирішення конфліктів і основам медіації та переговорів. Особлива увага приділена створенню ініціатив та реалізації проєктів, пов’язаних з попередженням та запобіганням конфліктам.

Спікерами тренінгу виступили міжнародні експерти та учасники професійних американських програм-обмінів, які поділилися своїм досвідом, набутим під час стажування в США. Програма воркшопів включала лекції, майстер-класи і практичні заняття, присвячені методам вирішення конфліктів.

Після успішного завершення навчання учасникам були вручені сертифікати.