Завідувач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 доктор юридичних наук, професор Михайло Щербаковський взяв участь в обговоренні проєкту Закону України «Про судово-експертну діяльність» на онлайн-зустрічі з керівництвом Міністерства юстиції України, яка відбулась  у Національному науковому центрі «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса».

У заході взяли участь заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, заступник Міністра юстиції України Олександр Банчук, директор департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України Наталія Ткаченко, радник Міністра юстиції України Вікторія Алексейчук, представники директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України, керівництво та представники судово-експертних установ МЮУ, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ та інші

Учасники зустрічі зазначили, що захід є важливим та суспільно-значущим, а комплексний підхід до реформування базового законодавства з питань експертного забезпечення правосуддя має пріоритетне значення для подальшого розвитку судової експертизи в Україні. Під час виступів було надані численні пропозиції щодо законопроекту.