У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся турнір з рукопашного бою. У змаганнях взяли участь команди усіх факультетів та навчально-наукового інституту університету. 30 спортсменів у шести вагових категоріях змагалися за призові місця. За результатами виступів місця розподілилися таким чином: І місце посіла команда факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, на ІІ місці – команда факультету підготовки фахівців для боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми, на ІІІ місці – команда факультету права та масових комунікацій, ІV місце у команди навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції і на V місці – команда факультету з підготовки фахівців міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей.

Усі команди-призери були нагороджені дипломами, а команда-переможниця отримала також і перехідний кубок.