У Харківському національному університеті внутрішніх справ стало традиційним проведення онлайн-вебінарів, організованих відділом міжнародного співробітництва університету за підтримки Консультативної Місії Європейського Союзу в Харкові.

Курсанти, студенти та викладачі кафедри іноземних мов факультету №1, працівники відділу міжнародних зв’язків та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу взяли участь у першому вебінарі із серії «Відновне правосуддя. Медіація та фасилітація у кримінальному провадженні».

Спікером заходу став радник з питань верховенства права Консультативної місії ЄС в Україні, професор Саер Аммар, який розповідав про поняття, принципи та форми відновного правосуддя, його переваги для суспільства і держави, а також впровадження програм медіації у кримінальне судочинство.

Учасники вебінару цікавилися практиками застосування відновного правосуддя в Європейських країнах та проблемами щодо його впровадження в Україні.