Курсанти групи 101 факультету № 2 разом із куратором старшою викладачкою кафедри українознавства Наталією Єльніковою долучилися до написання всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, що традиційно проводиться у День української писемності та мови, який відзначають 9 листопада.

Цього року радіодиктант – 20-й за рахунком. Текст для нього написав відомий письменник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Іван Малкович, науковим консультантом стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Диктант читала відома акторка Римма Зюбіна.

Диктант писався легко, хоча й виникали запитання щодо написання іншомовних слів, власних назв, вставних слів і складних речень. Проведення такого флешмобу є надзвичайно важливою ініціативою, адже це не лише привід перевірити свої знання, а й можливість об’єднати багатьох шанувальників навколо солов’їної української мови та культури.