Заступник декана факультету № 6 Сергій Загородній та науково-педагогічні працівники кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 – професор кафедри Володимир Кройтор, доцент кафедри Елла Вакулович, доцент кафедри Тетяна Кириченко, викладач кафедри Ганна Гофельд провели профорієнтаційну онлайн-зустріч зі студентами Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу.

Під час заходу студентам коледжу було надано інформацію про перспективи, форми навчання, а також переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Особливу увагу було приділено навчанню на факультеті № 6. Майбутнім абітурієнтам розповіли про здійснення підготовки фахівців ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр» за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність», 053 «Психологія», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 125 «Кібербезпека», а про також про особливості підготовки бакалаврів за скороченою програмою на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст". Були продемонстровані інформаційні відеоролики про університет, факультет № 6 та юридичну клініку. Представники університету приділили увагу питанням проживання у гуртожитку, користування ресурсами бібліотеки, роботи наукових гуртків та спортивних секцій.