Відбулося online-засідання науково-педагогічних працівників кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 під керівництвом завідувачки кафедри, доктора юридичних наук, професора Ольги Гетманець. Захід пройшов із використанням сервісу відеотелефонного зв’язку, розробленого компанією Google «GoogleMeet».

Завідувачка кафедри надала інформацію щодо проведення в університеті Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Шлях успіху і перспективи розвитку», присвяченої 26-й річниці заснування Харківського національного університету внутрішніх справ, яка відбудеться 20 листопада 2020 року. До участі в конференції запрошуються науковці, працівники правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування. Конференція проводитиметься в онлайн режимі із застосуванням програми ZOOM. Посилання на конференцію, її ідентифікатор та пароль доступу будуть надіслані учасникам 19.11.2020.

Також відбулося обговорення питань щодо внесення змін до освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня вищої освіти «Фінанси, банківська справа та страхування (фінансова безпека та фінансові розслідування)».