В Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської районної ради Харківської області відбувся профорієнтаційний захід для учнівської та безробітної молоді, у тому числі для внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО. Захід був проведений за ініціативою Харківського обласного центру зайнятості. У ньому взяли участь і представники Харківського національного університету внутрішніх справ.

Викладач-методист факультету з підготовки працівників органів внутрішніх справ навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Олексій Процких продемонстрував присутнім рекламний відеоролик про навчальний заклад, розповів про його досягнення, структуру, напрями підготовки та спеціальності, про матеріально-технічну базу, особливості підготовки до вступу, умови навчання, проживання, побуту та дозвілля курсантів і студентів, а також роздав інформаційні буклети університету.