На адресу ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитра Швеця надійшов лист-подяка від начальника Управління протидії кіберзлочинам в Харківській області полковника поліції Валерія Берези, в якому він висловлює вдячність курсантам факультету № 4 (кіберполіції) капралам поліції Владиславу Локтіонову, Денису Дацюку, Владиславу Плеханову, Тетяні Фроловій, Роману Орлову, рядовим поліції Дар’ї Грицаєнко, Святославу Войтенко та декану факультету № 4 підполковнику поліції В’ячеславу Маркову.
У листі йдеться: «Підрозділом Управління протидії кіберзлочинам в Харківській області ДКП Національної поліції України затримано організовану групу у складі трьох осіб, які з січня 2019 року по жовтень 2020 року здійснювали злам персональних акаунтів користувачів мережі Інтернет, електронних платіжних сервісів, соціальних мереж та інших онлайн-сервісів.
Злочинці, володіючи спеціалізованими знаннями у сфері високих інформаційних технологій, організували процес, направлений на отримання персональних логінів та паролів онлайн-сервісів громадян шляхом застосування спеціалізованого хакерського шкідливого програмного забезпечення з метою подальшого використання в корисних цілях, а саме викрадення електронних платіжних грошових коштів.
У розкритті цього злочину безпосередньо брали участь курсанти факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ.
Викриття та знешкодження вказаної організованої групи є яскравим прикладом плідної взаємодії підрозділу кіберполіції та Харківського національного університету внутрішніх справ.
Висловлюємо Вам щиру подяку за плідну співпрацю, яка надала можливість якісно захищати інтереси громадян України».