Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ пройшли онлайн-курс на тему «Академічна доброчесність» на платформі онлай-освіти Educational Era: Марина Петченко – начальниця наукового відділу, Наталія Довбиш – інспекторка наукового відділу, Галина Луценко – викладачка циклової комісії економіки та управління, Наталія Кіцель – завідувачка лабораторії тестового контролю знань.

Розглянуто поняття «академічна доброчесність», а також зосереджено увагу на механізмі, інструментах та способах мотивації, при застосуванні яких педагог чи працівник закладу освіти може сприяти формуванню культури академічної доброчесності у здобувачів освіти.

По завершенню курсу та успішно виконаних завданнях усі учасники отримали сертифікати, що підтверджують підвищення кваліфікації в рамках даної тематики. Набуті знання та компетенції учасниками будуть використані при виконанні науково-дослідній роботі.

КЛК ХНУВС