Завідувач кафедри кримінального права та кримінології Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, заслужений працівник освіти Олексій Литвинов став переможцем Конкурсу імені академіка Володимира Сташиса у номінації «Кращий організатор у сфері наук кримінально-правового циклу».

Конкурс імені академіка Володимира Сташиса засновано на честь 25-річчя Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса, метою якого є відзначення талановитих організаторів у сфері наук кримінально-правового циклу, а також авторів кращих вітчизняних наукових видань із кримінального права, кримінології, кримінально-виконавчого права, кримінального процесу, криміналістики, судової експертизи, оперативно-розшукової діяльності, судоустрою, прокуратури та адвокатури з тим, щоб стимулювати науковців до подальшої плідної роботи.