Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Леонід Могілевський та доценти тієї ж кафедри Ірина Василько, Артем Подорожній, Вікторія Сичова та Тетяна Пузанова прослухали серію майстер-класів online за темою «Топ-13 кадрових змін, помилок, штрафів».

Лекторами майстер-класів виступили - податковий консультант, відомий практикуючий лектор, експерт із трудового права та оплати праці Тетяна Мойсеєнко та експерт із трудового права та оплати праці, кадровий аудитор, консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, фахівець з управлінського обліку та бюджетування Тимур Алієв.

Учасники онлайн-заходу розглядали наступні теми: «Сумісники: чи відрізняються зовнішні від внутрішніх»; «Покладання додаткових обов'язків на працівника: чи завжди потрібна вакансія»; «Графік відпусток: чи достатньо ознайомити з ним працівника один раз»; «Звільнення працівника на лікарняному: можливо чи ні»; «Знищення кадрових документів: впевнені у строках їх зберігання?»; «Страховий стаж для лікарняного: документи, облік, розрахунок»; «Перевірки Держпраці: що перевіряють, за що штрафують»; «Чи може оштрафувати податкова чи Пенсійний фонд за порушення трудового законодавства?»; «Карантинна відпустка: нові роз'яснення офіційних органів»; «Робота вдома: як продовжити після карантину»; «Електронна трудова книжка: як підготуватися до передавання скан-копій»; «Електронні лікарняні: доки приймати паперові»; «Зміни до Класифікатора професій: проблеми «жіночої» адаптації посад»; «ТОП-5 кадрових помилок»; «ТОП-3 кадрових ризиків»; «ТОП-5 кадрових новацій».

Серія майстер-класів містить багато корисного матеріалу щодо роботи з трудовим законодавством та ведення кадрових документів, який є невід’ємною частиною викладання та вивчення навчальних дисциплін кафедри, і буде застосовуватись у навчальному процесі викладачами.