Старші викладачі кафедри іноземних мов факультету № 1 Наталія Горбач, Тетяна Кальченко та викладач цієї ж кафедри Валентина Кочина провели онлайн засідання наукового гуртка для курсантів та студентів 1-4 курсів,  присвячене 26-й річниці заснування Харківського національного університету внутрішніх справ.

До заходу долучився доктор Юрген Кёберляйн Університету прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт, м. Вюрцбург (Німеччина).

Курсанти четвертого курсу факультету № 2 Владислав та Дмитро Сергієнки розповіли про миротворчу діяльність ООН.

Староста гуртка Наталія Тетерлєва поділилася своїми враженнями про фізичну підготовку правоохоронців в умовах реформування системи МВС України. Виступи викладачів та курсантів супроводжувалися презентаційним матеріалом.

Досвід спілкування та обмін інформацією англійською мовою стане в нагоді у вибраній професії.