Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ презентує  університетській спільноті новий  навчальний посібник з іноземної мови  для курсантів II курсу «Human Trafficking Counteraction», які навчаються за спеціалізацією «торгівля людьми». Посібник вийшов під патронатом Харківського національного університету внутрішніх справ та Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна».

Авторський колектив у складі начальника факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми В’ячеслава Маркова, представника кафедри іноземних мов Ганни Оганезової подарували бібліотеці 150 примірників посібника.

Директор бібліотеки Тамара Процких відзначила добру традицію, започатковану керівництвом університету, дарувати бібліотеці  видання, піклуючись про забезпечення навчального процесу необхідними матеріалами, які враховують специфіку підготовки правоохоронців.