Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ, професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Леонід Могілевський та доценти цієї ж кафедри Ірина Василько, Артем Подорожній, Євгенія Ананьєва, Вікторія Сичова, Тетяна Пузанова разом із слухачами магістратури факультету № 6 взяли участь у вебінарі «Вимоги безпеки під час робіт на відкритій території за низької температури», який організовано Цифровим видавництвом MCFR.

Спікером вебінару виступив лікар епідеміолог-паразитолог вищої категорії, кандидат медичних наук, спеціаліст із питань безпеки і гігієни праці Анатолій Стовбун.

На вебінарі були розкриті наступні теми: «Шкідливі умови праці під час робіт на відкритих територіях», «Показники клімату в Україні у холодну пору року», «Нормативні акти щодо безпеки праці та здоров’я під час робіт на відкритих територіях», «Заходи з попередження негативної дії пониженої температури повітря та інших кліматичних факторів на працівників».

Вебінар містить багато корисного матеріалу, який є невід’ємною частиною викладання та вивчення навчальних дисциплін кафедри, і буде застосовуватись у навчальному процесі науково-педагогічними працівниками кафедри правового забезпечення господарської діяльності.