Завідувач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 ХНУВС доктор юридичних наук, професор Михайло Щербаковський взяв дистанційну участь у засіданні круглого столу «Актуальні проблеми практики досудового розслідування кримінальних проступків» із доповіддю «Співвідношення висновків експерта та спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки».

Обговорювалися особливості досудового розслідування у формі дізнання, відбувся обмін досвідом серед представників Луганської обласної прокуратори, Луганського Апеляційного суду, відділу дізнання Головного управління Національної поліції в Луганській області, Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса», Луганського державного університету внутрішніх справ.