Відбулося позачергове тематичне онлайн-засідання наукового гуртка кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ, присвячене 26-й річниці створення університету.

Керівниця гуртка доцентка кафедри, кандидатка філологічних наук Олена Оверчук привітала присутніх і розповіла про історію університету та його роль у системі підготовки поліцейських кадрів. Завідувач кафедри професор, доктор філологічних наук Ігор Чорний, старша викладачка кафедри, кандидатка педагогічних наук Інна Голопич та старша викладачка кафедри Наталія Єльнікова поділилися особистим досвідом наукової і творчої діяльності в стінах Харківського національного університету внутрішніх справ. Курсанти-члени гуртка виступили з доповідями про видатних науковців університету. Актуальна тематика, вдалий виклад матеріалу, ораторська майстерність доповідачів, на належному рівні підготовлені презентації, дискусійні обговорення – усе це зробило засідання гуртка плідним і цікавим.

Наприкінці учасники засідання обговорили актуальність тем майбутніх досліджень і пропозиції щодо участі в конференціях.