У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Шлях успіху і перспективи розвитку» (до 26-річчя створення університету).

Відкрив наукове зібрання ректор університету, доктор юридичних наук, доцент, полковник поліції Дмитро Швець. Він привітав учасників заходу з нагоди свята та побажав усім міцного здоров’я, успіхів та удачі.

У роботі конференції взяли участь ректори попередніх років – академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал-полковник міліції Олександр Бандурка, член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал-полковник міліції Сергій Гусаров, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу, начальник ГУ Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко. Свої вітання та найкращі побажання передав член-кореспондент НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал-майор міліції Олександр Ярмиш.

Учасників форуму привітав народний депутат України, член Наглядової ради ХНУВС, кандидат юридичних наук, доцент Олександр Бакумов та зазначив: «Пишаюся тим, що безпосередньо був причетний до навчання та виховання курсантів кращого поліцейського вишу держави. Я вдячний науковцям університету за участь у законотворчій діяльності, розробку та експертизу законопроєктів. В Університеті сформувалася особлива атмосфера – творчого пошуку, професійного спілкування, доброзичливості й поваги».

Також учасників конференції привітав один з перших професорів, хто прийшов працювати до Харківського інституту внутрішніх справ, – доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, полковник міліції Володимир Греченко.

Дистанційно до учасників звернулися перший проректор вишу (2007-2016 рр.) доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, полковник міліції Олександр Головко та доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, полковник міліції Анатолій Комзюк.

У роботі науково-практичної конференції також взяли участь перший проректор ХНУВС, доктор юридичних наук, підполковник поліції, доцент Сергій Бортник, проректори – доктор юридичних наук, професор Михайло Бурдін та доктор юридичних наук, професор Анатолій Клочко, помічник ректора, кандидат юридичних наук, доцент В'ячеслав Крикун, радник-консультант голови Наглядової ради ХНУВС Ірини Єфремової кандидат юридичних наук, доцент Микола Пахнін.

З урахуванням обмежувальних карантинних заходів конференція проходила з використанням режиму відеоконференцзв'язку «Zoom».