Керівник Центру Українсько-Польського розвитку ХНУВС Микола Пахнін взяв участь у роботі шостої міжнародної наукової конференції «Безпека держав Центральної та Східної Європи в контексті транскордонних загроз безпеки». Конференцію організовано партнером університету – Поморською академією в Слупську.

«Для науковців університету участь у таких заходах є надзвичайно важливою, адже йдеться про глобальні питання транскордонної безпеки. Харківський національний університет внутрішніх справ має значні напрацювання в цій царині, тож обмін думками та досвідом із нашими польськими колегами є дуже корисним особливо саме в цей час, коли ми маємо два суттєвих геополітичних виклики – пандемію та гібридну війну», – зазначив Микола Пахнін.