Студенти та науково-педагогічні працівники кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС прослухали онлайн-лекцію «Економіка 4.0 в світлі теорії ситуаційного управління», яка була організована Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (Польща) для студентів партнерських закладів вищої освіти України.

Лекцію провів психолог, коуч, бізнес-тренер Павел Мьонсек (м. Катовице, Польща). На початку лекції доповідач Олена Кощенко ознайомила з навчальним закладом – Вищою школою управління охороною праці, програмою навчання, спеціальностями, матеріально-технічним забезпеченням, програмою міжнародної співпраці та програмою подвійних дипломів.

Під час лекції «Економіка 4.0 в світлі теорії ситуаційного управління» її учасники мали можливість ставити запитання та дискутувати з лектором.

Теоретичні положення лекції та практичні рекомендації Павла Мьонсека будуть використані під час здійснення освітньої діяльності на факультеті № 6.