Голова циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Оксана Савченко та викладачка української мови та літератури Наталія Коверсун взяли участь у семінарі-тренінгу на тему «Затвердження Положень та обговорення змісту завдань для проведення серед студентів коледжу І-го етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика».

Викладачі коледжу долучилися до обговорення та затвердження Положень конкурсів і змісту завдань. Також відбувся обмін досвідом щодо методик проведення дистанційної форми навчання.

Набутий досвід буде застосовуватися під час теоретико-практичної підготовки курсантів і студентів коледжу в першому, обласному і Всеукраїнському етапах проведення конкурсів.

КЛК ХНУВС