Факультет № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ постійно співпрацює з міжнародною організацією, що об'єднує студентів-правників та молодих юристів, зацікавлених у науковому та особистому вдосконаленні (ELSA). Одним із напрямів цієї співпраці є стажування студентів за кордоном, як важлива складова європейської інтеграції вітчизняної вищої освіти.

На платформі Zoom відбувся черговий захід – презентація Програми обміну міжнародними студентськими стажуваннями – STEP.

Студенти переглянули презентації «Особливості STEP і хто може стати учасником цієї програми», «Які переваги надає STEP для своїх учасників», «Як подати заявку та які відомості потрібно зазначити», «В яких країнах, університетах, юридичних фірмах та організаціях студенти зможуть стажуватися».