Студент першого курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Роман Большов відвідав Билбасівський опорний заклад середньої загальної освіти І-ІІІ ступенів Слов’янського району, Донецької області, який він нещодавно закінчив.

Роман Большов зустрівся з майбутніми випускниками і директором школи Лілією Мелешко та розповів їм про форми навчання, переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Також він розповів про особливості підготовки бакалаврів та магістрів, слухачів військової кафедри, умови проживання у гуртожитку, роботу наукових гуртків та спортивних секцій.

Куратором профорієнтаційної роботи є завідувач кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Юрій Холод.