Доцентом кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Вікторією Доценко проведено бесіду зі здобувачами вищої освіти, які у 2021 завершують навчання в університету за освітньо-професійною програмою «Психологія» (психолог ювенальної превенції). Наразі курсанти складають заліки та екзамени поточної сесії, а також починають підготовку до написання кваліфікаційних робіт і складання кваліфікаційних екзаменів.

Вікторія Доценко нагадала здобувачам вищої освіти про важливість дотримання ними основних принципів та фундаментальних цінностей академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин; недопущення плагіату, фальсифікації результатів, списування тощо та основних видів академічної відповідальності здобувачів вищої освіти; можливість та шляхи оскарження дій науково-педагогічних працівників.