Науково-педагогічним складом кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 проведено активну профорієнтаційну роботу в закріплених навчальних закладах м. Харкова та Барвінківського району Харківської області. Так, доценти кафедри майори поліції Марина Джафарова та Ольга Кириченко, викладач кафедри старший лейтенант поліції Альона Комзюк зустрілися з педагогічним складом та учнями випускних класів Харківських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 19, № 111 та № 122 Харківської міської ради Харківської області.

Під час зустрічей представники кафедри розповіли про умови вступу до університету, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у виші, відзначили перспективи подальшого працевлаштування курсантів ХНУВС. Окремо повідомили про початок роботи рекрутингового центру Національної поліції, до якого бажаючі можуть звернутися особисто за місцем реєстрації (проживання) або зареєструватися та подати online заяву на вебпорталі для оформлення особової справи кандидата на навчання до ХНУВС та інших закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.