Кафедрами соціально-гуманітарних дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ та українознавства Харківського національного університету радіоелектроніки була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Національно-визвольна боротьба та становлення і збереження державності України».

З вітальним словом на пленарному засіданні до аудиторії звернулися завідувачка кафедри українознавства ХНУРЕ Вікторія Циганенко та доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 ХНУВС Віталій Заборовський. Цього року конференція об’єднала 75 учасників із різних освітніх закладів України. Протягом двох днів було заслухано понад 50 доповідей, які викликали жваві дискусії.

За результатами конференції студенти нашого університету посіли такі місця:

Секція І «Історичний шлях становлення незалежності України»:

1 місце – Вікторія Каракуця;

3 місце – Валерія Семьонова.

Секція ІІ «Відображення національного відродження в літературі та культурі. Роль мови в процесі державотворення»:

2 місце – Маріна Стукалова.

Секція ІІІ «Філософсько-політичні аспекти боротьби України за національну незалежність»:

1 місце – Анастасія Богдан;

3 місце – Уваренко Валентина.