12 грудня 2020 року факультет № 6 (Права та масових комунікацій) Харківського національного університету внутрішніх справ у дистанційному режимі проводитиме олімпіаду «Юний правознавець» серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова та Харківської області.

Метою проведення олімпіади є виявлення, відбір та підтримка обдарованої шкільної молоді, формування правового мислення, розвитку громадянської ініціативи та правової відповідальності серед школярів.

Для участі в олімпіаді необхідно заповнити заявку учасника та надіслати її до 10 грудня 2020 року (включно) на електронну адресу: [email protected].

За додатковою інформацією пропонуємо звертатися до секретаря олімпіади – доцента кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 (Права та масових комунікацій) університету Ірини Луценко за тел. (066) 956-18-01.