Курсанти 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ протягом листопада в різних містах України відвідали школи, ліцеї, провели зустрічі зі школярами випускних класів та розповіли їм про університет і свою майбутню професію поліцейського.

Марина Приймак, Аліса Сіліна, Діана Воєвода, Євген Саєнко, Владислав Омельченко, Дмитро Бобошко, Олексій Панов, Богдан Повалій, Дмитро Іккол, Денис Іщук, Максим Савош та інші побували у загальноосвітніх школах м. Карлівка, Великобогачанського району Полтавської області; м. Кривий Ріг Дніпропетровської області; м. Слов`янськ, м. Білицьке Добропільського району Донецької області; м. Кропивницький; м. Сєвєродонецьк  Луганської області; Кам`янського району Черкаської області;                    м. Любомль Волинської область; Чугуївського району Харківської області.

Курсанти розповіли про переваги навчання в університеті, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про умови вступу до поліцейського вишу, подальше навчання за обраними спеціальностями тощо. Школярі отримали інформативні матеріали, з яких можна більше дізнатися про університет.