Старший викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат економічних наук Світлана Петровська взяла участь у серії вебінарів «Читання – це навчання», «Сяйте яскраво, наче діаманти», «Не все те золото, що блищить», які були проведені офіційним тренером компанії Elsevier, головним бібліотекарем Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ ім. Т. Шевченка Мариною Назаровець.

На вебінарах лектор розповіла, як отримати доступ до відповідного, важливого та цікавого вмісту документів у ScienceDirect; про практики та інструменти для покращення видимості результатів наукових досліджень; як не стати жертвою хижацьких видань, конференцій та інших неетичних практик у науковій комунікації.

Отриманими знаннями про сучасні інструменти Світлана Петровська поділилася з колегами на семінарі кафедри, щоб науковці могли використовувати їх під час підготовки та оприлюднення результатів досліджень.

Сумська філія ХНУВС